Úhrada dovolenky / zálohy / doplatku k zájazdu

Pri objednávke zájazdov prostredníctvom portálu Ačko-travel.sk Vám naši operátori hneď pri spracovaní Vašej objednávky zašlú presné pokyny k platbe – číslo účtu, variabilný symbol a sumu. V prípade, že sa k spomínanému mailu neviete dostať a Vašu platbu by ste chceli zrealizovať prostredníctvom internetbankingu, môžete tak vykonať priamo na tejto stránke alebo si môžete vybrať iný spôsob platby.

Internetbanking

Pokiaľ máme aktivované platobné tlačidlo Vašej banky, stačí zadať variabilný symbol z Vašej zmluvy (označovaný aj ako ID), sumu, zvoliť si banku v nižšie uvedenom zozname a kliknúť na tlačidlo „zaplatiť“. Týmto spôsobom budete automaticky presmerovaný do Vášho internetbankingu. Po prihlásení sa Vám prenesú všetky údaje, ktoré ste zadávali v kroku predtým, a platbu stačí už len potvrdiť.

Prevodný príkaz

Ak využívate služby inej banky, úhradu zrealizujte prosím na náš účet v ČSOB banke a zašlite nám doklad o zrealizovaní úhrady na e-mail: info@ackotravel.sk.

Priamy vklad

Ak nevyužívate elektronické bankovníctvo, platbu môžete zrealizovať aj priamym vkladom na náš účet na pobočkách jednej z doleuvedených bánk.

Platba kartou

Vašu dovolenku môžete uhradiť aj platobnou kartou. Je potrebné najskôr vyplniť variabilný symbol, sumu a kliknúť na tlačidlo „zaplatiť“. V ďalšom kroku prosím zadajte číslo Vašej karty, platnosť karty, CVV číslo a potvrďte platbu.

Platba kartou na pobočkách

Naše pobočky sú vybavené platobným terminálom. Zálohy a doplatky za dovolenku môžete uhradiť kartou aj priamo na našich pobočkách v Senici a v Leviciach.
Akceptujeme všetky bežne dostupné platobné a kreditné karty (Visa, Mastercard, Maestro).

Realizácia úhrady

(len číselný údaj, najviac 10 znakov)
(úhrada je v eurách)

Kontaktujte nás

 
Call centrum: +421 905 811 360
E-mail: info@ackotravel.sk