Zimbali Playa Spa 4*

Španielsko / Andalúzia / Vera

Kategória zájazdu Pobytové zájazdy, Pre rodiny s deťmi

100 m od pláže
600 m od centra

Zimbali Playa Spa 4*

Ubytovanie

Ubytovanie Zimbali Playa Spa 4*

Poloha:
Priamo pri pobrežnej promenáde v pokojnej časti Playa Vera. Menšie centrum s možnosťou nákupov a niekoľkými barmi cca 600 m. Pozdĺž niekoľko kilometrov dlhej pobrežnej promenády niekoľko barov. Mesto Mojacár cca 10 km (spojenie linkovým autobusom), autobusová zastávka cca 100 m. Rybárske mestečko Gurracha s prístavom, pobrežnou promenádou a množstvom obchodov a reštaurácií cca 4 km.

Vybavenie:
242 izieb, 4 poschodia, výťahy. Vstupná hala s recepciou, bar, reštaurácia, 2 reštaurácie a la carte (talianska a stredomorská kuchyňa, otvorené iba v hlavnej sezóne). V rozľahlej záhrade bazén s lehátkami a slnečníkmi zdarma, jacuzzi (len osoby staršie ako 15 rokov), bar pri bazéne. Osušky oproti kaucii, výmena za poplatok.


Deti:
Detský bazén so šmykľavkami, ihrisko, miniklub, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).


Wellness:
Spa centrum Aqua Playa, vstup od 16 rokov
Za poplatok: vyhrievaný hydromasážny bazén, turecké kúpele, sauna, masáže

Izby:
Dvojlôžková izba: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, stropný ventilátor, telefón, TV/sat., minibar, trezor za poplatok, balkón alebo terasa; 2 lôžka široké 135 cm bez možnosti prístelky.
Dvojlôžková izba superior s výhľadom do záhrady: viď dvojlôžková izba, na prízemí s malou predzáhradkou.
Dvojlôžková izba superior s výhľadom na more: viď dvojlôžková izba, výhľad na more, modernejší nábytok.

Možnosti stravovania:
Raňajky formou bufetu, polpenzia (raňajky a večere formou bufetu), plná penzia (obed a večera formou bufetu), all inclusive (pozri popis all inclusive).

All inclusive:
Raňajky, obed a večera formou bufetu
Ľahký snack (14.00–15.00 a 17.00–19.00 hod.)
Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.30 – 24.00 hod.)
V deň odchodu platnosť do 12.00 hod.

Pláž:
Široká pláž s hrubým pieskom a malými kamienkami oddelená iba pešou pobrežnou promenádou. Lehátka a slnečníky za poplatok.

Športová ponuka:
Zadarmo: fitness, minigolf, stolný tenis.
Za poplatok: aquapark Aquavera cca 900 m.

Zábava:
Denný a večerný animačný program.

Zvláštnosti:
Hotel akceptuje pobyt so psom do 15 kg za poplatok (na vyžiadanie).

Karty:
VISA, EC/MC.

Web:
http://www.playasenator.com/

Handicap:
Na vyžiadanie 4 DR prispôsobené pre handicapovaných klientov, bezbariérový pohyb v areáli hotela.

Internet:
Zadarmo: WiFi v lobby.
Za poplatok: internetový kútik.

Poznámka:
Oficiálna trieda: ****
Rozsah a kvalita vyššie uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.

Zimbali Playa Spa 4*Zimbali Playa Spa 4*Zimbali Playa Spa 4*Zimbali Playa Spa 4*Zimbali Playa Spa 4*Zimbali Playa Spa 4*Zimbali Playa Spa 4*Zimbali Playa Spa 4*
ubytovanie

Destinácia

Destinácia Andalúzia

   Andalúzia to je asi 300 km slnečného pobrežia na juhu Španielska zo severu chránené pohorím, ktoré bráni prístupu chladného vzduchu a dažďa. Málo zrážok, neustály vánok a príjemné teploty po celý rok urobili z Costa del Sol najnavštevovanejšie miesto Andalúzie.
  > Čítať celý článok

Články z kategórie: Andalúzia

Články z kategórie: Španielsko

destinacie

Dovolenkové info

Andalúzia - priemerné teploty

               V.   VI.   VII.   VIII.   IX.    X.
Vzduch:    25   28    30     31     28     23
Voda:        20   22    23     24     23     21

Andalúzia - čas prepravy

   Prílet : Almeria
   Let z Bratislavy : 3:15 h
   Transfer z letiska do stredísk: 0:30 - 2:00 hod.

   Prílet : Faro ( Portugalsko )
   Let z Bratislavy : 3:25 h
   Transfer z letiska do stredísk: 0:50 - 1:30 hod.

   Prílet : Malaga
   Let z Bratislavy : 3:15 h
   Transfer z letiska do stredísk: 0:30 - 1:30 hod.

   Čas transferu je informatívny a závisí od premávky a počte zastávok v jednotlivých hoteloch
   po trase.

Andalúzia - Fakultatívne výlety

* Mesto Malaga a Puerto Marina
Výlet do Malagy, hlavného mesta pobrežia Costa del Sol, známeho svojou krásou, rušným stredomorským životom a nádherným prístavom. Počas výletu navštívite pevnosť starovekého paláca - Alcazaba, renesančnú katedrálu s mnohými vzácnymi sochami a obrazmi, a preslávený prístav Puerto Marina v meste Benalmadena.

* Gibraltar s delfínmi
Nezabudnuteľný lodný výlet do Delfínieho sveta, okružná plavba po krásnych zálivoch Gibraltaru, kde je možné sledovať voľne žijúce delfíny.

* Flamenco - Barbeque
Ohnivý španielsky večer plný rytmov, jedla, pitia a zábavy. Na začiatok privítanie v typickej haciende Venta Luciano s občerstvením, následne originálna flamenco show, ktorá navodí autentický pohľad na španielsku kultúru a tradičný štýl zábavy, tanca a hudby.

* Granada
Celodenný výlet do unikátneho mesta Granada a návšteva svetoznámej Alhambry, obrovského stredovekého komplexu palácov a pevností maurských panovníkov, s nádhernými záhradami a skvostnou architektúrou.

* Monumenty Almeríe
Poldenný výlet po najkrajších pamiatkach Almeríe. Počas výletu navštívite monumentálnu arabskú pevnosť, z ktorej je nádherný pohľad na záliv a mesto, pokračujete zastávkou v katedrále, prechádzkou po starom meste a hlavnom námestí.

* Mini Hollywood a zoo
Výlet do parku s názvom Mini Hollywood, ktorý je jedným z najznámejších filmových miest v Almeríi, kde sa natáčali rôzne westernové filmy. Uvidíte westernové mestečko, saloon, banku, sheriff office, ako aj šou Divokého Západu s kovbojmi a koňmi. V parku sa tiež nachádza Zoo, ktorá je situovaná na otvorenej púšti Tabernas, s veľkým množstvom zvierat rôzneho druhu.

* Národný park Cabo de Gata
Nijar je najväčšou prímorskou chránenou oblasťou v Andalúzii s prekrásnymi výhľadmi na divokú krajinu a originálne geologické útvary. Táto oblasť je najväčšou vulkanickou formáciou v Španielsku, uvidíte fascinujúce skalné útesy, horské masívy, pieskové pláže s priezračnou vodou, maják Faro de Cabogata s vyhliadkou a malé dedinky, ktoré dokonalé splývajú s krajinou.

* Cordóba
Odchod smerom do mestečka Antequera a následne do mesta Cordóba, ktoré je unikátnou prehliadkou arabskej a židovskej kultúry. Navštícite mešitu, židovskú štvrť, synagógu, rímsky most, slávne záhrady a mnoho ďalších pamiatok.

* Národný park Doňana
Návšteva národného parku, divokej chránenej prírodnej oblasti, ktorá je najväčšou v Španielsku. Výlet začína jazdou v jeepoch smerom k dedinke El Rocío, neskôr návšteva historického hradu, kostola Sv. Martina a starého moslimského múru.

* Isla Magica
Výlet do zábavného parku Seville plného zábavných atrakcií a horských dráh. Výlet je vhodný nielen pre deti, ale veľkú zábavu tu zažijú aj dospelí.Španielsko - doplňujúce informácie k dovolenke

Foto Španielsko Dovolenka, Last minute, First moment v Bulharsku Doklady k vycestovaniu do Španielska:
   - platný občiansky preukaz alebo cestovný pas
   - na tranzit cez Rakúsko, Taliansko, Francúzsko tiež postačuje platný občiansky preukaz

Informácie boli spracované k 13.11.2015
Pred vycestovaním dôrazne odporúčame vstupné a vízové informácie overiť na telefónnom čísle ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky - stredisko pre služby občanom: +421 2 5978 5978

Časový posun v Španielsku :
   - nie je

dovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: +421 905 811 360
E-mail: info@ackotravel.sk