Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+

Kanárske ostrovy / Tenerife / Playa de las Americas

Kategória zájazdu Pobytové zájazdy, Baby friendly

400 m od pláže
15,0 km od letiska

Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+

Ubytovanie

Ubytovanie Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+

Poloha:
Ole Tropical Tenerife Hotel odpočíva v pokojnej časti pobrežia Adeje v letovisku Playa De Las Americas. Pláž je vzdialená 400 m od hotela. V blízkosti sa nachádza množstvo obchodov, barov, reštaurácií. Golf Las Américas Golf Course je vzdialený od hotela cca 5 min. jazdy. Vzdialenosť od letiska TFS cca 15 km.

Ubytovanie:
K dispozícií sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby. Hotel ponúka 189 izieb, ktoré sú vybavené: klimatizácia, mini bar, Sat, TV, trezor (za poplatok), telefón, kúpeľňa.  

Stravovanie:
Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia, all inclusive light (plná penzia s nápojmi). Hotel ponúka široký výber jedál v hotelovej bufetovej reštaurácií, nápoje a občerstvenie je k dispozícii pri bare, Palapa Bar pri bazéne, Lobby bar, kokteil bar, La Spiga Bar so živou hudbou.

Služby hotela:
24 hod. služby recepcie, výťah, internetový kútik za poplatok, bezplatný internetový prístup (wifi), mini market, súkromné vonkajšie parkovisko, vonkajší bazén, slnečná terasa, pool bar, slnečníky, záhrada, hry, aktivity a zábava pre deti, mini club.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕrňa:
Leteckú dopravu, letiskové poplatky, príručnu batožinu, ubytovanie vo vybranom hoteli/apartmáne na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
Služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+Hotel Ole Tenerife Tropical Playa 3*+
ubytovanie

Destinácia

Destinácia Tenerife

   Ostrov plný farieb, života a rozmanitosti...zelený obrábaný sever má historické kúzlo, pokojnejší západ láka zmyslom pre priestor, východ ponúka sopečnú krajinu a nespočetné možnosti na surfovanie a juh predstavuje veľké, bláznivé prádzdninové ihrisko s nádhernými bielymi piesočnatými plážami.
  > Čítať celý článok

Články z kategórie: Kanárske ostrovy

destinacie

Dovolenkové info

Tenerife - priemerné teploty

                I.   II.   III.    IV.    V.     VI.   VII.   VIII.   IX.   X.   XI.   XII.
Vzduch:    19   19    19     20     21     23    24     24     23     23    21    19
Voda:        18   18    19     19     20     21    22     22     22     21    20    19

Tenerife - aktuálne počasie
     Deň: 7°C     Noc: 3°C

Kanárske ostrovy - čas prepravy

   Prílet : Tenerife, alebo Fuerteventura - Puerto del Rosario
   Let z Viedne : 5:20 - 11:00 h
   Transfer z letiska do stredísk na Kanárskych ostrovoch závisí od konkrétneho ostrova
   na ktorom strávite dovolenku.


Kanárske ostrovy - vstupné a vízové info

Vlajka Kanárske ostrovy Doklady k vycestovaniu na Kanárske ostrovy:
   - platný občiansky preukaz alebo cestovný pas

Informácie boli spracované k 13.11.2015
Pred vycestovaním dôrazne odporúčame vstupné a vízové informácie overiť na telefónnom čísle ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky - stredisko pre služby občanom: +421 2 5978 5978

Časový posun na Kanárskych ostrovoch:
   - 1 hodina

dovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk