Hotel Arabella World 4*

Turecko / Avsallar

Kategória zájazdu Pobytové zájazdy

450 m od pláže
ubytovanie v centre
95,0 km od letiska

Hotel Arabella World 4*

Ubytovanie

Ubytovanie Hotel Arabella World 4*

Hotel sa môže popýšiť jednou z najkrajších a najvyhľadávanejších pláži Tureckej riviéry s nádherným zlatistým pieskom a kryštáľovo čistou vodou.

Poloha:
Hotel sa nachádza blízko rušnej Alanyi, konkrétne v časti Avsallar. Od samotného mesta s mnohými barmi, reštauráciami a obchodíkmi je hotel vzdialený 26 km. Medzinárodné letisko v Antalyi sa od hotela nachádza 95 km.

Vybavenie:
2 hlavné budovy, 214 izieb, výťah, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, "snack" reštaurácia, 2 bary, vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, 3 tobogany, denné a večerné animácie, miniklub (4 - 12r.), fitnes, aerobik, stolný tenis, šípky, boccia. Za poplatok: sauna, hamam, masáže, biliard, internetová kaviareň, požičovňa auta, doktor.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie 13r., "eco" izby (max. 2+1), rodinné izby (max. 5+0), bezbariérové izby, centrálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, minibar. Za poplatok: trezor, WiFi.

Stravovanie:

All inclusive formou bufetu, raňajky 07:30 - 10:00, neskoré raňajky 10:00 - 10:30, obed 12:30 - 14:00, večere 19:00 - 21:00, káva, čaj, koláčiky 16:00 - 17:00, snack reštaurácia 12:00 - 16:00, polnočné občerstvenie 23:00 - 23:30, lobby bar 11:00 - 23:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok: importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, turecká káva. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.


Pláž:

Prekrásna pláž so zlatistým pieskom sa nachádza kúsok od hotela - dostanete sa na ňu podchodom popod cestnú komunikáciu. Klientom je k dispozícii plážový servis ako ležadlá a slnečníky zadarmo, rovnako ako aj plážový bar 10:00 - 18:00. Vodné motorové športy sú extra spoplatnené.


Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*Hotel Arabella World 4*
ubytovanie

Destinácia

Destinácia Avsallar

   Avsallar je vyhľadávané miesto pre dovolenku, hlavne pre jeho nádherné široké pláže s jemného piesku a s romantickými útesmi. Na svoje si prídu aj nákupu chtivý dovolenkári nakoľko v Avsallare nájdeme aj nákupnú zónu s obchodíkmi, bazármi, či reštauráciami.
  > Čítať celý článok

Články z kategórie: Turecko

destinacie

Dovolenkové info

Avsallar - priemerné teploty

               IV.   V.   VI.   VII.   VIII.   IX.   X.
Vzduch:    20   26    30     34     34     31    28
Voda:       19    21    24     27    28     24     24

Avsallar - aktuálne počasie
     Deň: 14°C     Noc: 7°C

Avsallar - čas prepravy

   Prílet : Antalya
   Let z Bratislavy : 2:20 h
   Transfer z letiska do strediska Avsallar: 1:40 - 2:00 hod.
   Čas transferu je informatívny a závisí od premávky a počte zastávok v jednotlivých hoteloch
   po trase.

Turecká riviéra - fakultatívne výlety

* PAMUKALE
   Jedno z najkrajších a najvýznamnejších miest v Turecku, kde si na vlastnej koži môžete vyskúšať účinky minerálnej vody s teplotou 35 - 38 stupňov, ktorá vytvára už niekoľko tisícročí vápencové terasy ( bavlnený zámok ). Cestou navštívite antické mesto Hierapolis s amfiteátrom pre 15 000 ľudí, či pohrebisko Nekropolis a dozviete sa veľa zaujímavých vecí o Turecku.

* ANTALYA CITY
   Mestský okruh Antalyou, počas ktorého navštívite najdôležitejšie turistické miesta, ako napr. Yivli minare (Flautový minaret), triumfálny oblúk z roku 130 (Hadriánová brána), nádherný prístav, či Ataturkova ulica. Zájazd je zakončený návštevou nákupného centra.

* ALANYA CITY
   Mestský okruh Alanyou, počas ktorého navštívite najdôležitejšie turistické miesta, ako pirátsky hrad, z ktorého sa Vám ukáže nádherný výhľad na mesto, návšteva jaskyne Dim, a samozrejme neodmysliteľné nákupy kože, zlata, či kobercov.

* KAPPADOKIA
   Dvojdňový výlet za jedným z ďalších skvostov Tureckej prírody. Kappadokie pôsobí ako mesačná krajina kvôli sopečným vyvreninám a pôsobeniu dažďa a vetra. Ďalej spoznáte kláštory a domy vytesané do skál, rozprávkové komíny v Urgupu, či 7-poschodové podzemné mesto Kaymakli. Výlet sa organizuje len z oblasti Alanya.

* HAMMAM - turecký kúpeľ
   Hammam odporúčame absolvovať hneď v prvý deň pobytu v Turecku. Ponúkajú ho všetky lepšie hotely. Počas úžasnej, asi 2-hodinovej procedúry, si rozohrejete telo v saune, absolvujete penovú masáž, peeling od hlavy až po päty, masku na tvár, či dokonalú masáž celého tela. Vychutnajte si starostlivosť ako za čias Sultána.

* SAFARI - JEEP
   Výlet za krásami Tureckej prírody do pohoria Taurus obohatený o adrenalínové zážitky na zastávkach, či prechodom jeepov spenenými prúdmi, lesmi a údoliami.

* SAFARI - ŠTVORKOLKY
   Výlet za krásami Tureckej prírody obohatený o fascinujúci výhľad na údolia a vrcholky pohoria Taurus. Nezabudnite si vodičský preukaz.

* VODNÉ PARKY A DELFINÁRIÁ
   Delfináriá, či aquaparky sú v každom väčšom stredisku a organizujú sa do nich jednodňové výlety z každého strediska.

* RAFTING
   Užite si dobrodružstvo pri splavovaní divokej horskej rieky. Výlet je vhodný pre všetkých s dobrodružnou povahou. Vymeňte kúpanie sa v horúcej morskej vode za osviežujúci zážitok z horskej rieky.

* VÝLET LOĎOU
   Vychutnajte si celodenný odpočinok na palube lode, počas ktorého si prezriete pobrežie z morskej strany, vykúpete sa v zátokách s krištáľovo čistou vodou a ochutnáte morské špeciality.

* POTÁPANIE
   Nechajte skúseného inštruktora, aby Vám predviedol fascinujúci podmorský svet. Ponorte sa k vrakom potopených lodí, alebo za krásnymi koralmi a pestrofarebnými morskými živočíchmi.

* TURECKÝ VEČER
   Vychutnajte si čaro orientu. Počas večera ochutnáte turecké špeciality a predvedú sa Vám aj rôzne folklórne súbory, či brušné tanečnice.Turecko - vstupné a vízové informácie

Foto Turecko Dovolenka, Last minute, First moment v Bulharsku Doklady k vycestovaniu do Turecka:
   - cestovný pas platný minimálne 5 mesiacov od dátumu vstupu na územie Turecka
    v pase 2 voľné strany
    Informácie boli spracované k 13.11.2015
Pred vycestovaním dôrazne odporúčame vstupné a vízové informácie overiť na telefónnom čísle ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky - stredisko pre služby občanom: +421 2 5978 5978

Časový posun v Turecku :
   - SEČ +1 hodina

dovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk