Numa Beach & Spa Hotel 5*

Turecko / Alanya / Turkler

Kategória zájazdu Pobytové zájazdy, Adults only

ubytovanie priamo u pláže
2,0 km od centra
105,0 km od letiska

Numa Beach & Spa Hotel 5*

Ubytovanie

Ubytovanie Numa Beach & Spa Hotel 5*

Netradičný štýlový dizajn a nekonečné možnosti oddychu nájdete v tomto 5-hviezdičkovom hoteli, určenom pre klientov starších ako 16 rokov. Ak si chcete oddýchnuť od detského džavotu, tento hotel je to pravé pre vás.

Poloha:

Hotel sa nachádza v stredisku Turkler, v blízkosti mesta Avsallar, ktoré je vzdialené približne 2 km. Toto mesto ponúka množstvo nákupných možností a pohodlne sa tam dostanete miestnou dopravou. Centrum rušnej Alanye je od hotela vzdialené 26 km, historické letovisko Side 44 km a medzinárodné letisko v Antalyi 105 km. Centrum Antalye je vzdialené 115 km.


Vybavenie:
6- poschodová hlavná budova, 204 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácie (Numa, Alibaba, snack), 3 bary, vonkajší bazén, vnútorný bazén, v hoteli nie sú denné animácie, kongresové centrum, tematické tanečné večery (1x v týždni), živá hudba 4x do týždňa, fitnes, vodný aerobik, TV miestnosť. Za poplatok: SPA centrum, turecké kúpele, sauna, masáže, salón krásy, bazén na streche, nákupné centrum, požičovňa áut, doktor, práčovňa.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s výhľadom na more alebo okolie (29 m2), v tomto hoteli je možné ubytovať iba osoby staršie ako 16r., suity (39 - 41 m2), bezbariérové izby, klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, trezor, minibar (voda, minerálka), WiFi, balkón. Za poplatok: room service.


Stravovanie:

Ultra all inclusive formou bufetu, raňajky 07:30 - 10:30, neskoré raňajky 10:30 - 11:00, obedy 12:30 - 14:00, večere 19:00 - 21:00, snack 11:00 - 16:30, káva, čaj, koláčiky 17:00 - 17:30, zmrzlina 14:00 - 17:00, gozleme 12:00 - 16:00, cukráreň 24:00 - 07:00, bar pri bazéne 24 hod., lobby bar 10:00 - 00:00, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie. Za poplatok: a´la carte reštaurácia 19:00 - 20:30, importované nápoje. Podrobný rozpis ultra all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.


Pláž:
Súkromná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza v zálive priamo pred hotelom. K dispozícii je pre hotelových hostí plážový bar 10:00 - 18:00 a plážový servis ako ležadlá, osušky, slnečníky zadarmo. Plážové osušky sú tiež zadarmo (výmena 1x do dňa).

Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*Numa Beach & Spa Hotel 5*
ubytovanie

Destinácia

Destinácia Alanya

   Je jedným z najpopulárnejších letovísk tureckej riviéry, často nazývaným aj miestom s „tyrkysovým pobrežím“. Alanya je situovaná pri fascinujúcom skalistom polostrove vybiehajúcom do mora medzi dvoma piesočnatými plážami. Jednou z najznámejších pláží v Alanyi je zlatistá Kleopatrina pláž, ktorú daroval Markus Antonius milovanej Kleopatre a piesok dal údajne priviezť až z delty Nílu.
  > Čítať celý článok

Články z kategórie: Turecko

destinacie

Dovolenkové info

Alanya - priemerné teploty

               IV.   V.   VI.   VII.   VIII.   IX.   X.
Vzduch:    20   26    30     34     34     31    28
Voda:       19    21    24     27    28     24     24

Alanya - aktuálne počasie
     Deň: 14°C     Noc: 7°C

Alanya - čas prepravy

   Prílet : Antalya
   Let z Bratislavy : 2:20 h
   Transfer z letiska do strediska Alanya: 2 - 2:30 hod.
   Čas transferu je informatívny a závisí od premávky a počte zastávok v jednotlivých hoteloch
   po trase.

Turecká riviéra - fakultatívne výlety

* PAMUKALE
   Jedno z najkrajších a najvýznamnejších miest v Turecku, kde si na vlastnej koži môžete vyskúšať účinky minerálnej vody s teplotou 35 - 38 stupňov, ktorá vytvára už niekoľko tisícročí vápencové terasy ( bavlnený zámok ). Cestou navštívite antické mesto Hierapolis s amfiteátrom pre 15 000 ľudí, či pohrebisko Nekropolis a dozviete sa veľa zaujímavých vecí o Turecku.

* ANTALYA CITY
   Mestský okruh Antalyou, počas ktorého navštívite najdôležitejšie turistické miesta, ako napr. Yivli minare (Flautový minaret), triumfálny oblúk z roku 130 (Hadriánová brána), nádherný prístav, či Ataturkova ulica. Zájazd je zakončený návštevou nákupného centra.

* ALANYA CITY
   Mestský okruh Alanyou, počas ktorého navštívite najdôležitejšie turistické miesta, ako pirátsky hrad, z ktorého sa Vám ukáže nádherný výhľad na mesto, návšteva jaskyne Dim, a samozrejme neodmysliteľné nákupy kože, zlata, či kobercov.

* KAPPADOKIA
   Dvojdňový výlet za jedným z ďalších skvostov Tureckej prírody. Kappadokie pôsobí ako mesačná krajina kvôli sopečným vyvreninám a pôsobeniu dažďa a vetra. Ďalej spoznáte kláštory a domy vytesané do skál, rozprávkové komíny v Urgupu, či 7-poschodové podzemné mesto Kaymakli. Výlet sa organizuje len z oblasti Alanya.

* HAMMAM - turecký kúpeľ
   Hammam odporúčame absolvovať hneď v prvý deň pobytu v Turecku. Ponúkajú ho všetky lepšie hotely. Počas úžasnej, asi 2-hodinovej procedúry, si rozohrejete telo v saune, absolvujete penovú masáž, peeling od hlavy až po päty, masku na tvár, či dokonalú masáž celého tela. Vychutnajte si starostlivosť ako za čias Sultána.

* SAFARI - JEEP
   Výlet za krásami Tureckej prírody do pohoria Taurus obohatený o adrenalínové zážitky na zastávkach, či prechodom jeepov spenenými prúdmi, lesmi a údoliami.

* SAFARI - ŠTVORKOLKY
   Výlet za krásami Tureckej prírody obohatený o fascinujúci výhľad na údolia a vrcholky pohoria Taurus. Nezabudnite si vodičský preukaz.

* VODNÉ PARKY A DELFINÁRIÁ
   Delfináriá, či aquaparky sú v každom väčšom stredisku a organizujú sa do nich jednodňové výlety z každého strediska.

* RAFTING
   Užite si dobrodružstvo pri splavovaní divokej horskej rieky. Výlet je vhodný pre všetkých s dobrodružnou povahou. Vymeňte kúpanie sa v horúcej morskej vode za osviežujúci zážitok z horskej rieky.

* VÝLET LOĎOU
   Vychutnajte si celodenný odpočinok na palube lode, počas ktorého si prezriete pobrežie z morskej strany, vykúpete sa v zátokách s krištáľovo čistou vodou a ochutnáte morské špeciality.

* POTÁPANIE
   Nechajte skúseného inštruktora, aby Vám predviedol fascinujúci podmorský svet. Ponorte sa k vrakom potopených lodí, alebo za krásnymi koralmi a pestrofarebnými morskými živočíchmi.

* TURECKÝ VEČER
   Vychutnajte si čaro orientu. Počas večera ochutnáte turecké špeciality a predvedú sa Vám aj rôzne folklórne súbory, či brušné tanečnice.Turecko - vstupné a vízové informácie

Foto Turecko Dovolenka, Last minute, First moment v Bulharsku Doklady k vycestovaniu do Turecka:
   - cestovný pas platný minimálne 5 mesiacov od dátumu vstupu na územie Turecka
    v pase 2 voľné strany
    Informácie boli spracované k 13.11.2015
Pred vycestovaním dôrazne odporúčame vstupné a vízové informácie overiť na telefónnom čísle ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky - stredisko pre služby občanom: +421 2 5978 5978

Časový posun v Turecku :
   - SEČ +1 hodina

dovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk