Centara Grand Beach Resort Phuket

Program

Program zájazdu Centara Grand Beach Resort Phuket


1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet na Phuket s prestupom v Dohe.

2: PRÍLET NA PHUKET
Prílet na Phuket. Transfer do hotela, ubytovanie.

3 - 11: PHUKET
Raňajky. Voľný program. Ostrov Phuket sa nachádza 700 km južne od Bangkoku. Je to najväčšie, zároveň však najdrahšie z thajských letovísk. Ostrov ponúka nepreberné množstvo aktivít od športového vyžitia na pláži až po zaujímavé výlety do blízkeho i vzdialenejšieho okolia. Večer sa ponúka návšteva centra nočného života na pláži Patong s mnohými barmi, krčmičkami a klubmi.

12: PHUKET - VIEDEŇ
Raňajky. Transfer na letisko a odlet s prestupom v Dohe. Večer prílet do Viedne.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu s QATAR AIRWAYS na trase Viedeň – Phuket – Viedeň s prestupom v Dohe
stravu a nápoje na palube lietadla
transfer letisko – hotel – letisko
10 x nocľah vo vybranom hoteli s raňajkami

Cena nezahrnuje:
fakultatívne výlety
cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.
Centara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort PhuketCentara Grand Beach Resort Phuket
program

Ubytovanie

Ubytovanie Centara Grand Beach Resort Phuket 5*

Popis:
luxusný rezort leží v pokojnej časti pláže Karon. Piesočná pláž je priamo pred hotelom, ktorý v pozadí zdobí zelenej pohoria ostrova Phuket. Hotel je architektonicky inšpirovaný klasickým čínsko-portugalským štýlom, súčasťou ktorého je aj vodný park - štyri bazény, šmykľavky, ktoré oslovia hostí všetkých vekových kategórií. Centara Grand Beach je záruka kvality a perfektných služieb, ktoré Vám zabezpečí nezabudnuteľnú dovolenku. Rezort má k dispozícii 262 elegantne zariadených izieb, suít a víl. V základnej ponuke sú izby deluxe s výhľadom na more, za príplatok je možné vyžiadať vyššej kategórie ubytovania, napr deluxe pool suite, pool villa alebo Royal Villa (s vlastným bazénom).

Vybavenie:
7 reštaurácií s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, možnosť privátne večere vo Vašej izbe, konferenčné centrum, bar, izbový servis, čistiareň, zmenáreň, obchod so suvenírmi, kyvadlová doprava na pláž Patong (za príplatok).


Vybavenie izieb:
nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, rýchlovarná kanvica, trezor, sušič vlasov, SAT-TV, Wi-Fi pripojenie.


Stravovanie:
raňajky formou bufetu, možnosť stravovania Á la carte v hotelových reštauráciách.  

Pláž:
piesočná, priamo pred hotelom.

Zábava a šport:
okrem leňošenia na pláži, ktorá sa nachádza priamo pri hoteli, máte k dispozícii 4 bazény, detský bazén, vodný park s "lenivou" riekou, vodopády, vodnými šmykľavkami a vírivkou, detské ihrisko, fitness centrum, tenisový kurt, bylinkovú parnú kúpeľ, saunu , manikúru, pedikúru, relaxačné kúpele so širokou ponukou masáží a terapií.

Centara Grand Beach Resort Phuket 5*
ubytovanie

Destinácia

Destinácia Thajsko

   Prekrásne farebné kláštory, mnísi, množstvo nádherných pamiatok, ale aj nádherné pláže posypané bielym pieskom, tropické záhrady, či neutíchajúce nočné kluby. Viete o ktorej dovolenkovej destinácii píšeme? Áno správne, Thajsko. Počas Vašej dovolenky ponúka táto exotická krajina oveľa viac, než len leňošenie na pláži.
  > Čítať celý článok

Články z kategórie: Thajsko

destinacie

Dovolenkové info

Thajsko - Phuket

* Phuket Fantasea
   Autobus Vás odvezie z hotela do „Kráľovstva fantázie“ na jedinečné umelecké vystúpenie v štýle Las Vegas. Môžete tu vidieť rôzne predstavenia, ako napr. národné tance, divadlo, magické ilúzie s trojrozmernými efektami, akrobatov, vystúpenia so slonmi a iné nezabudnuteľné a majstrovské senzácie. Tiež môžete navštíviť festivalovú dedinku, kde budete mať príležitosť nakúpiť veľmi kvalitné miestne výrobky a suveníry a užiť si prehliadku miestnej kultúry a ľudovej výroby, jazdy na slonoch a mnohé iné.

* Phang Nga Bay a ostrov Jamese Bonda
   Výlet do oblasti Krabi, ktorá vás uchváti nádhernými scenériami. Loďou sa budete plaviť nielen oblasťou mangovníkov, ale tiež navštívite ostrov, kde sa natáčal film James Bond. Budete mať možnosť vychutnať si obed v moslimskej rybárskej dedine. Návrat do hotela v neskorých popoludňajších hodinách.

* Súostrovie Phi Phi
   Odjazd z Phuketu loďou na Phi Phi, jedno z najkrajších súostroví v Ázii. Zastávka na menšom z ostrovov Phi Phi Ley, kde sa natáčal slávny film Pláž. Zastávka na kúpanie. Pokračovanie na väčší z ostrovov Phi Phi Don, zastávka pri pláži, obed a voľno na kúpanie. Cestou zastávky na šnorchlovanie.Thajsko - doplňujúce informácie k dovolenke

Vlajka Thajsko Doklady k vycestovaniu do Thajska:
   - platný cestovný pas najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu
   - vízum sa vyžaduje len na pobyt dlhší než 30 dní
   - o vízum je možné požiadať na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave

Časový posun v Thajsku :
   - SEČ +6 hodíndovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk