Hotel Palumbo Kendwa 4*

Zanzibar (Tanzánia) / Zanzibar / Kendwa

Kategória zájazdu Pobytové zájazdy, Exotika, Potápanie

700 m od pláže
60,0 km od centra
60,0 km od letiska

Hotel Palumbo Kendwa 4*

Ubytovanie

Ubytovanie Hotel Palumbo Kendwa 4*

Boutique hotel je súčasťou rovnakého hotelového reťazca ako hotely Palumbo Reef a Samaki Lodge. Rodinná atmosféra, služby na dobrej úrovni a chutné kulinárske zážitky sú zaručené. Hotel sa nachádza na kopci nad nádhernou plážou v Kendwe a ponúka očarujúci výhľad na Indický oceán a neďaleké ostrovčeky Daloni a Tumbatu. Súčasťou areálu je aj bazén obklopený tropickou záhradou plnou exotických rastlín. V hlavnej reštaurácii si pochutnáte na tradičných svahilských jedlách alebo talianskych špecialitách. Zamilované páry si môžu po predchádzajúcej rezervácii vychutnať romantickú večeru pri bazéne za poplatok alebo v reštaurácii na terase.

Poloha hotelu:
pláže: 700 m (hotelový transfer zadarmo)

letiska: 60 km

centra: Stone Town 60 km

nákupné možnosti: Kendwa 500 m

Vybavení hotelu:
recepcia hlavná reštaurácia s miestnou a medzinárodnou kuchyňou reštaurácia na pláži bar Wi-Fi (zadarmo) bazén so sladkou vodou (ležadlá a slnečníky zadarmo)

Vybavení pokoje:
Štandardná izba
izby sú umiestnené na prízemí individuálne ovládateľná klimatizácia Wi-Fi (zadarmo) stropný ventilátor malá chladnička vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa sušič vlasov, WC) trezor (zadarmo) balkón alebo terasa
Ubytovanie za príplatok
Štandardná izba orientovaná smerom k moru - umiestnená na poschodí

Strava v ceně:
Soft All inclusive: zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, neobmedzené množstvo nealkoholických nápojov vrátane čaju a filtrovanej kávy. Možnosť čerpania v čase a na miestach určených hotelom.
Strava za příplatek:
miestne alkoholické nápoje - klienti môžu v rámci tohto príplatku neobmedzene konzumovať v čase a na miestach určených hotelom nasledovné nápoje - miestne pivo, miestne biele a červené víno, miestny alkoholický nápoj (Konyagi).

Pláž a okolí:
nádherná piesočnatá s bielym pieskom ležadlá a slnečníky zadarmo uteráky za zálohu reštaurácia na pláži (podávajú sa tu obedy a nealkoholické nápoje)

Sportovní aktivity za poplatek:
masáže potápanie vodné športy na pláži

Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*Hotel Palumbo Kendwa 4*
ubytovanie

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk