Villaggio Turistico Il Paese di Ciribi

Taliansko / Ligúria / Ceriale

Kategória zájazdu Pobytové zájazdy

1,5 km od pláže
2,0 km od centra

Villaggio Turistico Il Paese di Ciribi

Ubytovanie

Ubytovanie Villaggio Turistico Il Paese di Ciribi

Turistická dedinka vzdialená 1500 m od mora, situovaná v kľudnej časti s množstvom olivovníkov, 2 km od centra a 800 m od supermarketu.

Pláž:
1500 m, piesočnatá pláž s plážovým servisom za poplatok.

Centrum:

800 m od obchodov a cca 2 km od centra.


Ubytovanie:

Ubytovanie je možné v drevených alebo murovaných funkčne vybavených domčekoch, ktoré disponujú kuch. kútom, chladničkou, elektrickým sporákom s 2 platničkami, sprchovacím kútom, sociálnym zariadením a sušičom vlasov, TV s DVB-T, ventilátorom, verandou so záhradkou.

 

Typ C1 pre 5 osôb: obývačka s rozkladacím gaučom pre 1osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kuchynský kút, terasa, toaleta, sprcha.
Typ C2 pre 6 osôb: obývačka s dvojlôžkovým gaučom, spálňa s maželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kuchynský kút, terasa, toaleta, sprcha. Klimatizácia.

Typ C3 pre 5 osôb: obývačka s rozkladacím gaučom pre 1osobu, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s poschodovou posteľou, kuchynský kút, terasa, toaleta, sprcha. Klimatizácia. 


Stravovanie:
individuálne.

Vybavenie a služby:
recepcia, reštaurácia (otvorená od júna do augusta - len večere), bar, destské ihrisko, záhrada, parkovisko, bazén s jacuzzi (apríl - koniec sezóny) s lehátkami, detský bazén, stolný tenis, bowling, plážový volejbal. Jednoduché chatky všetky tepelne izolované. Drevená chata a tehlové domčeky s toaletou, sprchou, verandou a záhradou, chladničkou, TV, SAT.

Parkovisko:

1 parkovacie miesto.


Nástupné dni:
 sobota, príchod 16:30 - 20:00, odchod 07:30-10:00, min. 7 nocí

Villaggio Turistico Il Paese di CiribiVillaggio Turistico Il Paese di CiribiVillaggio Turistico Il Paese di CiribiVillaggio Turistico Il Paese di CiribiVillaggio Turistico Il Paese di CiribiVillaggio Turistico Il Paese di CiribiVillaggio Turistico Il Paese di Ciribi
ubytovanie

Destinácia

Destinácia Ligurská riviéra

   Krásna prírodná scenéria medzi morom a horami malebné zátoky medzi skalami, dlhé pieskové, alebo kamienkové pláže a dlhý pás za sebou nadväzujúcich dovolenkových stredísk, vytvára skvelú dovolenkovú atmosféru destinácie Ligúria. Oblasť Ligúria je rozdelená na dve časti a to na navštevovanejšiu a pre turistov známejšiu Ligurskú riviéru s najväčším kasínom v San Reme a drsnejšiu Rivieru di Levante s malými luxusnými mestečkami a drsnejšou prírodou.
  > Čítať celý článok

Články z kategórie: Taliansko

destinacie

Dovolenkové info

Ligurská riviéra - priemerné teploty

               V.   VI.   VII.   VIII.   IX.
Vzduch:    22   25    27     23     24
Voda:        15   20    21     20     18

Ligurská riviéra - čas prepravy

   Ligurská riviéra autom:
   Vzdialenosť z Bratislavy do Genovy: približne 1.050 km
   Čas prepravy autom : 11-15 h.
   Čas prepravy je informatívny a závisí od premávky, vodičských schopností a počte prestávok.    Trasu odporúčame naplánovať s prestávkou, prípadne s tranzitným ubytovaním
   a využiť čas na prehliadku miest : Benátky, alebo Verona

   Viac info o ceste autom do Talianska

Fakultatívne výlety v Taliansku

TALIANSKO - fakultatívne výlety

Dovolenka Taliansko   Last minute Taliansko   Destinácie Taliansko    informácie o Taliansku

Fakultatívne výlety - TALIANSKO pevnina

Vzhľadom na obrovskú rozlohu a rôznorodosť Talianska máte k dipozícii obrovské množstvo rôznych atrakcií, kultúrnych či prírodných krás. Od oblasti, v ktorej sa nachádzate závisí aj aktuálna ponuka výletov.

Ak ste si vybrali miesto pre svoju dovolenku na severe Talianska, určite si nezabudnite pozrieť romantické Benátky ( Venezia ), prekrásne mesto Padova, či vyraziť na výlet k jazeru Lago di Garde, alebo tí odvážnejší do Dolomitov. Ak dovolenkujete s deťmi, tak určite nevynechajte Guliverland v Lignane, alebo aquapark v Lido di Jeselo.

V strede Talianska pri Jadranskom mori odporúčame navštíviť mestá Senigallia s jeho hradbami a polkruhovým neoklasickým trhoviskom, alebo Ascoli Piceno s množstvom pamätihodností. Rovnako tak za návštevu určite stojí Atri, ktoré je považované za najkrajšie mestečko regiónu Ambruzzo, Lanciano so zachovaným stredovekým jadrom, hlavné mesto regiónu Ambruzzo L Aquila či stredoveké mestečko Scanno s nádherným jazerom.

Na juhu Talianska v regióne Apúlia ( Puglia ) sa okrem nádherných prírodných scenérii môžete kochať historickou vstupnou bránou do mesta Gargano, navštíviť vraj najkrajšie historické mesto regiónu Peschici a množstvo ďalších miest, ktoré sú doslova posiate historickými pamiatkami ( Ostuni, Masserie, Bari, Lecce... )

V regióne Kampánia určite nezabudnite navštíviť ostrovy Capri a Ischia s nádhernou prírodou a na Ischii aj s termálnymi prameňmi.

V oblasti Lazzio už blízkosť samotného Ríma dáva predpoklady na skvelé zážitky všetkým čo túžia po historických pamiatkach.

Na severozápadnom pobreží talianska si určite nenechajte ujsť šikmú vežu v Pise, nádherné mesto Florencia, historické mestečko Pietrasanta a pod. A samozrejme využite aj možnosti vidieckeho turizmu, ktorý je vo vnútrozemí tohto regiónu vybudovaný na veľmi vysokej úrovni.

V takmer každom stredisku nájdete množstvo vodných športov a neodmysliteľné výlety loďou popri pobreží s kúpaním v romantických zátokách a s gurmánskymi špecialitami servírovanými priamo na lodi, alebo na pláži.

O možnosti fakultatívnych výletov Vás radi poinformujú delegáti jednotlivých CK.Taliansko - doplňujúce informácie k dovolenke

Foto Taliansko Dovolenka, Last minute, First moment v Bulharsku Doklady k vycestovaniu do Talianska:
   - platný občiansky preukaz alebo cestovný pas
   - na tranzit cez Rakúsko tiež postačuje platný občiansky preukaz

Informácie boli spracované k 13.11.2015
Pred vycestovaním dôrazne odporúčame vstupné a vízové informácie overiť na telefónnom čísle ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky - stredisko pre služby občanom: +421 2 5978 5978

Časový posun v Taliansku :
   - nie je

dovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk