Hotel Gran Versalles 4*

Španielsko / Madrid

Kategória zájazdu Pobytové zájazdy

Hotel Gran Versalles 4*

Ubytovanie

Ubytovanie Hotel Gran Versalles 4*

Poloha:
Hotel Gran Versalles sa nachádza v blízkosti módnej štvrte Alfonso Martinez, len pár krokov od námestia Colón. Pýši sa ideálnou centrálnou polohou v blízkosti kín, reštaurácií, kaviarní, barov, divadiel a obchodov. Tento 4-hviezdičkový hotel má ľahký prístup do všetkých miest a ku všetkým pamiatkám magického mesta Madrid. V blízkosti hotela sa nachádza aj metro stanica Alonso Martínez, ktorou sa dostane aj do vzdialenejších častí mesta.

Služby hotela:
24 hodinová recepcia, zmenáreň, viacjazyčný personál, recepčné služby, turistické informácie, 4 výťahy, služba budenia, express check-out, skorý check-in (podľa dostupnosti), neskorý check-out (podľa dostupnosti), in-izbová starostlivosť o deti (za príplatok), žehlička a žehliaca doska na požiadanie, upratovanie, pranie bielizne, klimatizácia v spoločných priestoroch, lekár na výzvu, izbová služba, denná tlač, Wi-Fi, internet zadarmo roh, 3 konferenčné miestnosti, catering servis, súkromné parkovisko (za poplatok), neďalekej parkovisko (300 m a osobitné sadzby pre hostí), park pri hlavnom vchode hotela, manipulácia s batožinou

Ubytovanie:
K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby Hotel disponuje 142 komfortnými a moderne zariadenými izbami. Izby majú k dispizícii vlastné sociálne zariadenie (sprchovací kút alebo sprcha/vaňa, WC, bidet, toaletné potreby zdarma, sušič vlasov), klimatizácia, telefón, satelitný TV,stôl, minibar, bezplatné Wi-Fi pripojenie, trezor na notebook, uteráky a posteľnú bielizeň. Na vyžiadanie sú dostupné aj izby s bezbariérovým prístupom. Fajčenie je povolené.

Stravovanie:
Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky Hotel ponúka plnohodnotné raňajky, ktoré sú podávané formou bufetu. V blízkosti hotela sa nachádza množstvo reštaurácii a kaviarní, kde sa hostia môžu stravovať.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Doporučený program:
Je na Vás ako strávite voľné chvíle. My Vám doporučujeme nasledovný program:

1.deň
- Prílet do Madridu. Transfer do hotela. Individuálny program podľa času príletu.

2.deň
- Prehliadka mesta: Bazilika sv. Františka el Grande, katedrála Almudena, kráľovský palác, kláštor Monasterio de La Encarnacion, Plaza Mayor, Puerta del Sol a obchodná ulica Gran Via.

3.deň
- Prehliadka mesta: Puerta Alcala, Plaza de la Independencia, palác Cibeles, Edificio Metropolis, Banco de Espana, múzeum Thyssen a múzeum Prado. Na záver dňa oddych v parku Retiro.

4.deň
- Prehliadka mesta: Plaza de Espana, múzeum kráľovskej akadémie výtvarného umenia, kostol sv Isidra,trh Rastro (koná sa každú nedeľu a počas sviatkov), múzeum Ferrocarril.

5.deň
- Individuálny program podľa času odletu. Transfer na letisko. Odlet z Madridu. V prípade pobytu na 4 dni/3 noci odporúčame vynechať program 4. dňa.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Orientačné ceny vstupov:
Bazilika sv. Františka el Grande - 3 €, Kráľovský palác – 11 €, kláštor Monasterio de La Encarnacion - 6 €, Múzeum Thyssen - 6€ , Múzeum Prado – 7 €, Múzeum kráľovskej akadémie výtvarného umenia - 6 €, Múzeum Ferrocarril – 6 € Jednorázový lístok (zóna A a ML1) - 1,5 € - 2 €, cena je závislá od počtu staníc (1. až 5. stanica 1,50 €, 6 staníc - 1,60 €, 7 staníc - 1,70 €, 8 staníc 1,80 €, 9 staníc 1,90 €, 10 a viac staníc 2 € ), lístok je platný na linky v zóne A a v ML1 (centrálna časť Madridu). Bus travel card 10 (zóna A, zóna a bus ML1 EMT) - 12,20 €, desať lístkov je platných na desať jázd z akejkoľvek metro stanice, alebo električky v zóne A alebo ML1. Tento lístok je možné použiť aj na mestské autobusy EMT. Kombinovaný lístok na 10 jázd - 18,30 €, lístok je platný na 10 jázd na akúkoľvek metro stanicu, jediné obmedzenie je, že ho nie je možné použiť na cestu z a na letisko.

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
Hotel Gran Versalles 4*Hotel Gran Versalles 4*Hotel Gran Versalles 4*Hotel Gran Versalles 4*Hotel Gran Versalles 4*Hotel Gran Versalles 4*Hotel Gran Versalles 4*Hotel Gran Versalles 4*Hotel Gran Versalles 4*Hotel Gran Versalles 4*Hotel Gran Versalles 4*Hotel Gran Versalles 4*
ubytovanie

Destinácia

Destinácia Španielsko

   Španielsko ponúka svojim návštevníkom prekrásne pieskové pláže, skalnaté útesy a vynikajúce možnosti zábavy alebo pokojného odpočinku. Nechajte sa unášať rytmom Španielskeho flamenca, rozmaznávať kvalitnými hotelovými službami, vychutnávajte si skvelé Španielske víno, alebo kolísať na vlnách nádherného pobrežia. Prípadne si užívajte v nočných kluboch na Španielskom pobreží, alebo na Baleárskych ostrovoch Malorka, Ibiza, Menorka...
  > Čítať celý článok

Články z kategórie: Španielsko

destinacie

Dovolenkové info

Španielsko - doplňujúce informácie k dovolenke

Foto Španielsko Dovolenka, Last minute, First moment v Bulharsku Doklady k vycestovaniu do Španielska:
   - platný občiansky preukaz alebo cestovný pas
   - na tranzit cez Rakúsko, Taliansko, Francúzsko tiež postačuje platný občiansky preukaz

Informácie boli spracované k 13.11.2015
Pred vycestovaním dôrazne odporúčame vstupné a vízové informácie overiť na telefónnom čísle ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky - stredisko pre služby občanom: +421 2 5978 5978

Časový posun v Španielsku :
   - nie je

Madrid - aktuálne počasie
     Deň: 12°C     Noc: -1°C

dovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk