Severské metropoly

bazén
klimatizácia
trezor, chladnička,minibar, wellness, spa, miniklub, jacuzzi, vírivka, casino, práčovňa, čistiareň, TV
internet, WiFi
animačný program, večerný program
fitness centrum
Severské metropoly

Program

Program zájazdu Severské metropoly

Rýchly popis:

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia

 

Štokholm, Švédsko - Helsinki, Fínsko - Petrohrad, Rusko - Tallin, Estónsko - Štokholm, Švédsko

 

Slovensky hovoriaci sprievodca počas celej doby plavby.


Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Fortuna rozdelených do niekoľkých typov. Moderne zariadené kajuty sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sociálnym zariadením a sušičom na vlasy. 


Typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM


Costa Fortuna je stálicou vo flotile spoločnosti Costa. Kapacita lode je 3740 pasažierov, o ktorých sa denne stará viac ako 1000 členná posádka na 17 palubách lode (13 určených pre pasažierov). Možnosť využívať štyri reštaurácie, trinásť barov, bazény, vírivky, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kasíno, Wi-Fi, práčovňa, zábavné simulátory za poplatok. Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode.Stravovanie:
Počas pobytu na lodi stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje počas raňajok (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). V prípade kajút Premium je možné objednať si bezplatne raňajky do kajuty. Možnosť dokúpenia nápojových balíčkov Pranzo Cena (vybrané vína, pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo (vybrané druhy alko a nealko nápojov, čerstvé ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto (miešané nápoje + ponuka Brindiamo).

Doprava:
lodná, letecká s tuzemskými a miestnymi transfermi.

Program:

12.06. odlet z Viedne, Štokholm, Švédsko, nalodenie

13.06. plavba

14.06. Helsinki, Fínsko (8:00-18:00)

15.06. Petrohrad, Rusko (7:00)

16.06. Petrohrad, Rusko (18:00)

17.06. Tallin, Estónsko (9:00-17:00)

18.06. Štokholm, Švédsko (9:00)

19.06. vylodenie, odlet do Viedne


V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Štokholm - Viedeň, transfer na letisko Viedeň a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, servisné poplatky, transfer letisko - prístav - letisko, sprievodca CK počas plavby.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena 119 EUR/os. (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo 185 EUR/os. (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto 206 EUR/os. (miešané nápoje + ponuka Brindiamo). Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu kajuty), prístelka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu kajuty). Upozornenie: do Petrohradu je potrebný cestovný pas s platným elektoronickým vízom - na požiadanie vybaví CK Turancar za poplatok 15 EUR. V prípade zakúpenia fakultatívneho výletu víza zabezpečuje lodná spoločnosť a sú zahrnuté v cene výletu.

Typ stravy:
plná penzia

Dni:
8 DŇOVÁ OKRUŽNÁ POZNÁVACIA PLAVBA

Fakultatívne výlety:

Kompletná ponuka fakultatívnych výletov je dostupná na vyžiadanie v CK.


Severské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropolySeverské metropoly
program

Objednať termín

Termíny k zájazdu Severské metropoly

Vyberte si termín, ktorý vám vyhovuje. Po zvolení termínu Vás požiadame o ďalšie informácie na predbežnú kalkuláciu ceny.

termínpočet dnídopravaletiskácena od
12.6.2021 - 19.6.20218leteckáViedeň1 256,15 € (1 295,00 €)Objednať
terminy

Dovolenkové info

Rusko - doplňujúce informácie k dovolenke

Vlajka Rusko Doklady k vycestovaniu do Ruska:
   - platný cestovný pas a vízum
   - cestovný pas musí byť platný minimálne 6 mesiacov od ukončenia platnosti víz
   - od 15.01.2007 platí povinnosť registrácie cudzincov. Zodpovednosť za registráciu nesie pozývajúca osoba

Časový posun v Rusku :
   - SEČ +2 hodinydovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk