Adventný Mariazell

Program

Program zájazdu Adventný Mariazell

Popis:
Mariazell - je najvýznamnejším pútnickým miestom Rakúska. Centrom je nádherná trojvežová bazilika Wallfahrtskirche zo 14. storočia. Kostol v dnešnej podobe je dielom talianskeho staviteľa zo 17. storočia Domenica Sciassia. Hlavný oltár, ktorý je darom cisára Karola VI., bol postavený podľa plánu J. B .Fischera von Erlach. Kostol bol roku 1907 povýšený na baziliku. V kaplnke kostola sa nachádza socha Panny Márie, nazývaná tiež Veľká Matka Rakúska.

Program:
Odchod z Bratislavy o 07.30 hod. Po príchode prehliadka nádhernej trojvežovej baziliky WALLFAHRTSKIRCHE. Návšteva POHYBLIVÝCH JASLIČIEK, ktoré sa nachádzajú v súkromnom dome v blízkosti Kalvárie. Predstavujú 12 scén z Nového zákona so 130 pohybujúcimi sa figúrkami na betlehemskom kopci. Prehliadka miestnej rodinnej fabriky špecializujúcej sa na výrobu známych BYLINKOVÝCH MARIAZELLSKÝCH LIKÉROV.  Návšteva  pôsobivých VIANOČNÝCH TRHOV na hlavnom mariazellskom námestí. V podvečerných hodinách zažijete tradičnú akciu a to KRAMPUSLAUF – divoký beh čertov. Uvidíte rôzne alegorické vozy s obrovskými čertmi, pekelnú hudbu, svetelné efekty a masky čertov od výmyslu sveta. Návrat do  Bratislavy v neskorých večerných hodinách.      
Adventný MariazellAdventný MariazellAdventný MariazellAdventný MariazellAdventný Mariazell
program

Objednať termín

Termíny k zájazdu Adventný Mariazell

Vyberte si termín, ktorý vám vyhovuje. Po zvolení termínu Vás požiadame o ďalšie informácie na predbežnú kalkuláciu ceny.

termínpočet dnídopravaletiskácena od
24.11.2018 - 24.11.20181autobusová78,00 €Objednať
terminy

Dovolenkové info

Rakúsko - doplňujúce informácie k dovolenke

Vlajka Rakúsko Doklady k vycestovaniu do Rakúska:
   - platný občiansky preukaz, alebo cestovný pas
   - deti do 5 rokov môžu byť zapísané v pase rodiča

Časový posun v Rakúsku :
   - nie jeŠtajersko - aktuálne počasie
     Deň: 3°C     Noc: -9°C

dovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk