Hotel Diamante Suites 4*

Kanárske ostrovy / Tenerife / Puerto de la Cruz

Kategória zájazdu Pobytové zájazdy

450 m od pláže
90,0 km od letiska

Hotel Diamante Suites 4*

Ubytovanie

Ubytovanie Hotel Diamante Suites 4*

Poloha:
Komplex Diamante Suites sa nachádza v letovisku Puerto de la Cruz na ostrove Tenerife. Odpočíva v rezidenčnej oblasti Turquesa Playa. V tomto hoteli si užijete atraktívnu a luxusnú dovolenku. Máte na výber zo 174 junior suit, ktoré sú vybavené moderným zariadením. Hostia z hotela majú jednoduchý prístup k úžasnej pláži, obchodom, reštauráciám, kaviarňam, barom a k vibrujúcemu nočnému životu. Pláž Playa Jardin s čiernym pieskom je od komplexu vzdialená cca 450 m. Letisko TFS je od hotela vzdialené cca 90 km.

Služby hotela:
24 hod. služby recepcie, internetový kútik, wifi pripojenie (za poplatok), mini market, bazén pre dospelých (vyhrievaný počas zimy), terasa so slnečníkmi, telocvičňa, wellness zariadenia, kaderníctvo, masáže (za poplatok), tenisový kurt.  

Ubytovanie:
K dispozícii sú jednolôžkové a dvojlôžkové junior suity s možnosťou jednej prístelky. Štandardné alebo s výhľadom na more. Izby sú svetlé a priestranné, dekorované rustikálnym nábytkom. Izby majú dve postele, ktoré môžu byť spojené do manželskej. Vybavenie: priestor na sedenie, stôl, kúpeľňa, fén, wifi pripojenie (za poplatok), telefón, mini chladnička, trezor (za poplatok),  TV. Počas letného obdobia sú izby klimatizované (limitovaný čas).

Stravovanie:
Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia, all inclusive. Raňajky; Obed; Večera, Bufet, Denne: 07:00 - 10:00, 12:30 - 15:00, 18:30 - 21:30. Občerstvenie, Pool Bar, Denne: 16:00 - 18:00. Občerstvenie, Snack Bar, Denne: 12:00 - 16:00. Nápoje: Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, Denne: 11:00 - 23:00. Diamante Suites je pyšné na to, že môže predstaviť Tomás Iriarte bufetovú reštauráciu s varením pred hosťami.  Reštaurácia El Gaucho (otvorená raz do týždňa) sa nachádza na balkóne v blízkosti bazéna a poskytuje úžasný výhľad. Hostia môžu využiť aj Bar Taoro a  živý snack bar pri bazéne.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
Hotel Diamante Suites 4*Hotel Diamante Suites 4*Hotel Diamante Suites 4*Hotel Diamante Suites 4*Hotel Diamante Suites 4*Hotel Diamante Suites 4*Hotel Diamante Suites 4*Hotel Diamante Suites 4*
ubytovanie

Destinácia

Destinácia Tenerife

   Ostrov plný farieb, života a rozmanitosti...zelený obrábaný sever má historické kúzlo, pokojnejší západ láka zmyslom pre priestor, východ ponúka sopečnú krajinu a nespočetné možnosti na surfovanie a juh predstavuje veľké, bláznivé prádzdninové ihrisko s nádhernými bielymi piesočnatými plážami.
  > Čítať celý článok

Články z kategórie: Kanárske ostrovy

destinacie

Dovolenkové info

Tenerife - priemerné teploty

                I.   II.   III.    IV.    V.     VI.   VII.   VIII.   IX.   X.   XI.   XII.
Vzduch:    19   19    19     20     21     23    24     24     23     23    21    19
Voda:        18   18    19     19     20     21    22     22     22     21    20    19

Tenerife - aktuálne počasie
     Deň: 7°C     Noc: 3°C

Kanárske ostrovy - čas prepravy

   Prílet : Tenerife, alebo Fuerteventura - Puerto del Rosario
   Let z Viedne : 5:20 - 11:00 h
   Transfer z letiska do stredísk na Kanárskych ostrovoch závisí od konkrétneho ostrova
   na ktorom strávite dovolenku.


Kanárske ostrovy - vstupné a vízové info

Vlajka Kanárske ostrovy Doklady k vycestovaniu na Kanárske ostrovy:
   - platný občiansky preukaz alebo cestovný pas

Informácie boli spracované k 13.11.2015
Pred vycestovaním dôrazne odporúčame vstupné a vízové informácie overiť na telefónnom čísle ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky - stredisko pre služby občanom: +421 2 5978 5978

Časový posun na Kanárskych ostrovoch:
   - 1 hodina

dovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk