Hotel Belvedere 3*

Grécko / Korfu / Benitses

Kategória zájazdu Pobytové zájazdy

ubytovanie priamo u pláže
3,0 km od centra
15,0 km od letiska

Hotel Belvedere 3*

Ubytovanie

Ubytovanie Hotel Belvedere 3*

Rýchly popis:
Pekný hotel situovaný na úpätí svahu s panoramatickým výhľadom do okolia sa nachádza neďaleko centra známeho strediska Benitses, len pár kilometrov od hlavného mesta Kerkyra. Hotel je určený pre stredne náročnú klientelu.

Poloha:
od pláže, ktorá sa nachádza priamo pred hotelom, je oddelený miestnou komunikáciou. Je vzdialený asi 3 km od centra rušného stediska Benitses, 15 km od hlavného mesta Kerkyra a 16 km od letiska. Zastávka autobusu je priamo pred hotelom.

Hotel:
vstupná hala s recepciou, trezory v recepcii, lobby bar, billiard, bazén s veľmi pekným výhľadom na pláž a do okolia, bar pri bazéne, ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zdarma. Wi-Fi pripojenie na internet v lobby zdarma.

Izby:
zrekonštruované priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo 2 prísteliek (poschodová posteľ alebo 2 rozkladacie lôžka) sú vybavené SAT TV, telefónom, klimatizáciou, chladničkou, vlastným sociálnym zariadením, balkónom. Wi-Fi pripojenie na izbe je za poplatok. Väčšina izieb má priamy alebo bočný výhľad na more.

Stravovanie:
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov.

Pláž:
užšia kamienková pláž priamo pred hotelom hneď za cestou, ležadlá a slnečníky na pláži zdarma. Centrum vodných športov je na pláži v stredisku Benitses.

Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
7, 10, resp. 11 x ubytovanie so službami all inclusive, letecká doprava Bratislava - Korfu - Bratislava, alebo Košice - Korfu - Košice (platí iba pre zájazdy na 7 nocí), služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). Špeciálna cena letenky: 245,- EUR pre 1. dieťa 2-12 rokov na prístelke.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 5 rokov 180,- EUR, pre osoby 2-5 rokov 115,- EUR, pre osoby do 2 rokov 50,- EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/ os./deň. Ostatné doplatky: príplatok za 1/1 izbu 350,- EUR/7 nocí, 490,- EUR/10 nocí, 540,- EUR/11 nocí.

Typ stravy:
all inclusive

Informácie o krajine a stredisku:

KORFU

Ostrov Korfu, po grécky Kerkyra, je najsevernejší z Iónskych a najzelenší zo všetkých gréckych ostrovov. Čarovné pláže s krištáľovo čistou vodou, členité pobrežie so stovkami malebných zálivov, uličky starého centra Kerkyry so stredovekou architektúrou, zámok Achillion s množstvom umeleckých diel, ktorý dala postaviť cisárovná Sisi, kláštor Panagía Vlachéma, známy Myší ostrov (Pontikonisi) a veľa ďalších pamiatok a zaujímavostí zanechajú v návštevníkovi jedinečný zážitok.


BENITSES

Známe, pomerne živé stredisko s peknou piesočnatou plážou a prístavom, s veľkým množstvom nákupných možností a večernej zábavy. Od hlavného mesta Kerkyra je Benitses vzdialené iba 12 km. Najväčšia atrakcia okolia – zámok Achilion (sídlo Sisi) je vzdialený iba 2 km od strediska. Transfer z letiska približne 25 minút.


Fakultatívne výlety:

 

Klasický okruh ostrovom – okružná prehliadka s návštevou najzaujímavejších miest ostrova, ako je hlavné mesto Kerkyra, polostrov Kanoni, zámok Achilion, Paleokastritsa.


Aqualand – jeden z najmodernejších a najnovších vodných parkov v Európe s veľkým množstvom vodných atrakcií pre deti aj pre dospelých.


Lodný výlet na ostrov Paxos a Parga – plavba pozdĺž južného pobrežia ostrova Korfu na ostrov Paxos spojená s prehliadkou mestečka Gaios. V popoludňajších hodinách plavba na ostrov Parga.


Grécky večer – tradičný grécky večer s bohatým programom a gréckou hudbou. Počas programu je podávaná večera, po celý večer je neobmedzená konzumácia vína a džúsu.


Výlet do mesta Korfu – prehliadka mesta (Námestie Spianada, Nová pevnosť, archeologické a byzantské múzeum, Kostol sv. Spyridiona, Palác sv. Michala a Juraja).


Albánsko – plavba z Korfu do prístavu Saranda v Albánsku. Polhodinová prehliadka mesta Saranda so sprievodcom, možnosť návštevy archeologického miesta Butrint s antickými pamiatkami alebo výlet k jazeru Modré oko.


Hotel Belvedere 3*Hotel Belvedere 3*Hotel Belvedere 3*Hotel Belvedere 3*Hotel Belvedere 3*Hotel Belvedere 3*Hotel Belvedere 3*Hotel Belvedere 3*Hotel Belvedere 3*Hotel Belvedere 3*
ubytovanie

Destinácia

Destinácia Korfu

   Ostrovu Korfu sa hovorí aj záhrada Jónskeho mora. Prenádherný ostrov plný olivových sadov, figovníkov čí citrusových sadov. Zmes pestrých vôní Vás očarí hneď po príchode na čarokrásny ostrov Korfu. Nádherné miesto, kde v architektúre nájdete vplyv rôznych kultúr, najviac ho však ovplyvnili Benátčania, takže si určite vychutnáte prechádzky úzkymi uličkami. Ostrov Korfu nájdete na západnom pobreží Grécka.

  > Čítať celý článok

Články z kategórie: Grécko

destinacie

Dovolenkové info

Korfu - priemerné teploty

               V.     VI.   VII.   VIII.   IX.   IX.
Vzduch:    24     28    31      32     28    23
Voda:        20     23    25      26     24    21

Korfu - aktuálne počasie
     Deň: 17°C     Noc: 11°C

Korfu - čas prepravy

   Korfu letecky:
   Prílet: Kerkyra
   Let z Bratislavy: 1:50 h.
   Transfer z letiska: 0:10 - 0:50 h.

   Korfu autom:
   Vzdialenosť z Bratislavy: približne 1.550 km
   Čas prepravy autom : 17-24 h.
   Čas prepravy je informatívny a závisí od premávky, vodičských schopností a počte prestávok.
   Viac info blog o cestovaní - Grécko autom

   Korfu autobusom:
   Čas prepravy autobusom : približne 22-26 h.
   Autobus má pravidelné bezpečnostné prestávky každé 4 hodiny.

Fakultatívne výlety z ostrova Korfu

KORFU - fakultatívne výlety

Celodenný okruh ostrovom
výlet autobusom okolo ostrova Korfu. Prehliadka najzaujímavejších pamiatok a atrakcii ako napríklad zámok rakúskej cisárovnej Sissi - Achilion, ochutnávka likéru miestnej výroby, vyhliadka Bella vista a samozrejme aj typická ostrovná dedinka Makrades.

Večerné Korfu
výlet do hlavného mesta za zábavou, či nákupmi.

Vodný park
Výlet do jedného z najväčších aquaparkov v Európe. Množstvo tobogánov, šmýkačiek a samozrejme reštaurácii. Relax a oddych pre všetkých, deti aj dospelých.

Paxos - Antipaxos
Celodenný výlet loďou za morskými jaskyňami a so zastávkou na Antipaxose a v hlavnom meste Paxosu - Gaios

Albánsko
Celodenný výlet loďou do Albánska. Prehliadka mesta a voľný program.

Grécko - doplňujúce informácie k dovolenke

Foto Grécko Dovolenka, Last minute, First moment v Bulharsku Doklady k vycestovaniu do Grécka:
   - platný občiansky preukaz alebo cestovný pas
   - na tranzit cez Srbsko a Macedónsko tiež postačuje platný občiansky preukaz
   - doplňujúce informácie k ceste autom : blog o cestovaní - Grécko autom

Informácie boli spracované k 13.11.2015
Pred vycestovaním dôrazne odporúčame vstupné a vízové informácie overiť na telefónnom čísle ministerstva zahraničných vecí Slovenskej republiky - stredisko pre služby občanom: +421 2 5978 5978

Časový posun v Grécku :
   - SEČ +1 hodina

dovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk