Europapark a Legoland

Program

Program zájazdu Europapark a Legoland

1. deň:
Odchod z Bratislavy v skorých ranných hodinách cez Rakúsko do Nemecka. V poobedných hodinách príchod do nemeckého mestečka GIEGEN AN DER BRENZ, ktoré sa pokladá za miesto zrodenia „macka Teddyho.“ Prvýkrát ho tu ušila Margarete Steiff. V roku 1902 navrhol jej synovec medvedíka, ktorý ako prvý na svete hýbal rukami a nohami. Táto hračka okamžite dobyla celý svet vrátane Ameriky. Meno "Teddy bear" dostal medvedík po americkom prezidentovi Theodorovi "Teddy" Rooseveltovi.  Jedinečnú expozíciu múzea STEIFF dopĺňa výstava hračiek, ukážka ručnej výroby, bistro s občerstvením a veľký detský kútik. Odchod na ubytovanie, nocľah.


2. deň:

Po raňajkách presun a návšteva LEGOLANDU, ktorý je označený za jeden z najlepších zábavných parkov v Európe a je vytvorený z viac ako 50 miliónov legových kociek. V nemeckom LEGOLANDe môžu deti vkĺznuť do rolí svojich hrdinov a robiť veci, ktoré za normálnych okolností môžu robiť len dospelí – napríklad zvládnuť svoj prvý vodičský test, súťažiť v rytierskom súboji, lyžovať na vodných lyžiach závratnou rýchlosťou, veslovať na svojom prvom kanoe úplne samostatne, či navrhovať a programovať LEGO® robotov. Presun na ubytovanie do okolia Europa Parku. Nocľah.


3. deň:

Raňajky. Celodenná návšteva EUROPA PARKU – najväčší a druhý najpopulárnejší  tematický park v Európe, ktorý je už niekoľko rokov oceňovaný ako najlepší zábavný park na svete. Vnútri je stredisko rozdelené na európske tematické oblasti s viac ako 100 atrakciami a podujatiami, ktoré prekonajú aj tie najvyššie očakávania. Prejdete Európu na jednom mieste za jeden deň a pochutnate si na špecialitách jednotlivých krajín. Pozoruhodná je dych vyrážajúca horská dráha Silver Star, ktorá je druhou najvyššou v Európe a viditeľná už od niekoľkých kilometrov ako aj jedna z najstarších horských dráh na svete postavených z dreva. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko s nočnou jazdou.


4. deň:

Príchod do Bratislavy v skorých ranných hodinách.

Cena zahŕňa:
autobusová doprava, 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, prehliadky miest podľa programu, sprievodca zájazdu

Cena nezahŕňa:
poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 8 EUR/pobyt, orientačné vstupné – Steiff múzeum dospelý 10 EUR, skupina nad 20 osôb 6 EUR, Europa park 46 EUR (skupinový lístok), Legoland 21 EUR (skupinový lístok)  

Upozornenie: odporúčame vstupy objednať so zájazdom cez CK, skupinové vstupy sú cenovo výhodnejšie než individuálne vstupenky zakupované na mieste ! 

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 55 EUR

Europapark a LegolandEuropapark a LegolandEuropapark a LegolandEuropapark a LegolandEuropapark a LegolandEuropapark a Legoland
program

Objednať termín

Termíny k zájazdu Europapark a Legoland

Vyberte si termín, ktorý vám vyhovuje. Po zvolení termínu Vás požiadame o ďalšie informácie na predbežnú kalkuláciu ceny.

termínpočet dnídopravaletiskácena od
30.4.2020 - 3.5.20204autobusová229,00 €Objednať
29.8.2020 - 1.9.20204autobusová229,00 €Objednať
terminy

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk