Bangkok - Ko Samui - Ko Tao

Program

Program zájazdu Bangkok - Ko Samui - Ko Tao


1: ODLET Z VIEDNE/PRAHY
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

2: PRÍLET DO BANGKOKU
Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

3: BANGKOK
Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

4: BANGKOK - KO SAMUI
Raňajky, transfer na letisko, 90tich minútový prelet na ostrov Ko Samui. Transfer do hotela, ubytovanie.

5 - 8: KO SAMUI
Raňajky. Voľný program na Ko Samui - idylickom ostrove kokosových paliem.

9: KO SAMUI - KO TAO
Raňajky, transfer do prístavu, cca 2 hodinový lodné prejazd na Ko Tao, transfer do hotela, ubytovanie.

10 - 13: KO TAO
Raňajky. Voľný program na malebnom Ko Tao čiže Korytnačom ostrove.

14: KO TAO - BANGKOK - PRAHA/VIEDEŇ
Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku a následne do Prahy (Viedne).

15: PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE

OSTROV KO TAO - smaragdové vody, žiarivá zeleň, oblé žulové balvany v belostnom piesku. Ko Tao je bezpochyby jedným z najmalebnejších ostrovov Siamského zálivu. Ostrov bol donedávna viac ako ľuďmi vyhľadávaný morskými korytnačkami, ktoré tu kládli svoje vajcia do hebkého piesku. Od korytnačiek tiež ostrov dostal svoje meno - Ko Tao - korytnačí ostrov. V posledných desiatich rokoch však krása ostrova vošla do povedomia a na ostrov prichádza milovníci mora a podmorských krás zvlášť, pretože okolo ostrova sa nachádza priehrštie prvotriednych potápačských lokalít. Ostrov je dnes vynikajúcim miestom pre aktívnu dovolenku, strávenú čiastočne pod morskou hladinou.

Pobytové miesta na ostrove:
Sairee - pláž s jemným kremičitým pieskom, orientovaná na západ. Spadá do mora veľmi pozvoľne, pri odlive mora trochu ustupuje. Pláž je lemovaná palmovými hájmi, nachádza sa na nej rad krčmičiek. V pešej vzdialenosti približne 15 m inut pozdĺž pobrežia je mestečko Mae Haad s nákupnými a zábavnými možnosťami

Chalok Baan Kao - pláž s bielym kremičitým pieskom je orientovaná na juhozápad. Do mora spadá pozvoľne. V okolí leží mnoho jednoduchých krčmičiek, mestečko Mae Haad je vzdialené približne 30 minút chôdze.

Thian Og - pláž s prírodným charakterom a jemným pieskom je obklopená hájom kokosových paliem a dvoma výraznými mysmi s žulovými balvanmi. Orientovaná je na juh. Ideálne pre milovníkov pokojnej prírodnej dovolenky.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň/Praha - Bangkok - Praha/Viedeň s prestupom v Dubaji s EMIRATES
vnútroštátnu leteckú prepravu
transfery klimatizovanými autobusmi
prípadné lodné transfery
12 x ubytovanie s raňajkami
asistenciu českého delegáta v Bangkoku a na ostrove Ko Samui
asistenciu českého delegáta v ďalších pobytových miestach na telefóne

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR/osoba
cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.
Bangkok - Ko Samui - Ko TaoBangkok - Ko Samui - Ko TaoBangkok - Ko Samui - Ko TaoBangkok - Ko Samui - Ko Tao
program

Ubytovanie

Ubytovanie Bangkok Palace Hotel 4*

ubytovanie v centre

Popis:
hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

Vybavenie:
reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

Vybavenie izieb:
nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón. Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

Stravovanie:
raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

Zábava a šport:
vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

Ubytovanie Hotel Aloha Resort 3*+

ubytovanie priamo u pláže

Popis:
príjemný a veľmi obľúbený hotel leží na jednej z najkrajších pláži ostrova, na pláži Lamai. V okolí hotela sa nachádza niekoľko reštaurácií s morskými špecialitami, požičovňa automobilov a motocyklov, potápačských centier a diskoték. 74 izieb je umiestnených v architektonicky veľmi pekne riešenej budove. V základnej ponuke sú izby Deluxe s priamym a bočným výhľadom na more. Za príplatok môžeme vyžiadať rodinné izby pre až 4 osoby alebo tzv. Grand Deluxe Suite – rohovú izbu s priamym výhľadom na more.

Vybavenie:
2 reštaurácie, bar, kaviareň, turistické centrum, konferenčné centrum, detská opatrovateľka.

Vybavenie izieb:
nastaviteľná klimatizácia, kúpelňa s WC, ladnička s minibarom, TV, telefón, balkón alebo terasa, fén možnosť zapožičať na recepcii.

Stravovanie:
raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

Pláž:
piesočná, s hebkým belostným pieskom, priamo pred hotelom.

Zábava a šport:
veľký bazén, detský bazén, vodné športy na pláži.

Ubytovanie Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*

ubytovanie priamo u pláže

Popis:
leží na najvyhľadávanejšej pláži ostrova Hat Sairee. Atypické bungalovy leží v háji kokosových paliem pri pláži. Všetkých 50 izieb je zariadených v thajskom štýle s prevahou prírodných materiálov. V základnej ponuke sú izby s klimatizáciou.

Vybavenie:
reštaurácia s barom pri bazéne, recepcia, internet, trezory na recepcii, obchodík.

Vybavenie izieb:
klimatizácia a ventilátor, kúpeľňa s WC, minibar, fén, TV, varná konvica, terasa. Na izbe max. 3 osoby.

Stravovanie:
raňajky, možnosť stravovania Á la carte v hotelovej reštaurácii.

Pláž:
piesočnatá, s belostným koralovým pieskem, priamo pred hotelom.

Zábava a šport:
bazén, požičovňa horských bicyklov a kajakov a vlastné potápačské centrum, thajské masáže.
Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Bangkok Palace Hotel 4*Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Aloha Resort 3*+Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*Hotel Ko Tao Coral Grand Resort 3*
ubytovanie

Objednať termín

Termíny k zájazdu Bangkok - Ko Samui - Ko Tao

Vyberte si termín, ktorý vám vyhovuje. Po zvolení termínu Vás požiadame o ďalšie informácie na predbežnú kalkuláciu ceny.

termínpočet dnídopravaletiskácena od
18.1.2020 - 1.2.202015leteckáViedeň1 389,00 € (1 489,00 €)Objednať
25.1.2020 - 8.2.202015leteckáViedeň1 389,00 € (1 489,00 €)Objednať
8.2.2020 - 22.2.202015leteckáViedeň1 389,00 € (1 489,00 €)Objednať
15.2.2020 - 29.2.202015leteckáViedeň1 389,00 € (1 489,00 €)Objednať
22.2.2020 - 7.3.202015leteckáViedeň1 389,00 € (1 489,00 €)Objednať
29.2.2020 - 14.3.202015leteckáViedeň1 389,00 € (1 489,00 €)Objednať
7.3.2020 - 21.3.202015leteckáViedeň1 389,00 € (1 489,00 €)Objednať
14.3.2020 - 28.3.202015leteckáViedeň1 389,00 € (1 489,00 €)Objednať
21.3.2020 - 4.4.202015leteckáViedeň1 389,00 € (1 489,00 €)Objednať
terminy

Destinácia

Destinácia Thajsko

   Prekrásne farebné kláštory, mnísi, množstvo nádherných pamiatok, ale aj nádherné pláže posypané bielym pieskom, tropické záhrady, či neutíchajúce nočné kluby. Viete o ktorej dovolenkovej destinácii píšeme? Áno správne, Thajsko. Počas Vašej dovolenky ponúka táto exotická krajina oveľa viac, než len leňošenie na pláži.
  > Čítať celý článok

destinacie

Dovolenkové info

Thajsko - doplňujúce informácie k dovolenke

Vlajka Thajsko Doklady k vycestovaniu do Thajska:
   - platný cestovný pas najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu
   - vízum sa vyžaduje len na pobyt dlhší než 30 dní
   - o vízum je možné požiadať na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave

Časový posun v Thajsku :
   - SEČ +6 hodíndovolenkove-info

Kontaktujte nás

 
Call centrum: 036 633 45 15
E-mail: info@ackotravel.sk